MONTAŻ

Montaż okien i drzwi wejściowych oraz garażowych

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż stolarki zakupionej w naszym salonie (montaż drzwi, montaż okien, montaż bram, montaż rolet), jak również montaż produktów zakupionych w innych firmach. Proponujemy instalację okien, drzwi wejściowych oraz bram garażowych i ogrodzeń posesyjnych. Nasze fachowe ekipy oferują profesjonalny montaż stolarki otworowej w sposób tradycyjny, jak również tzw. „ciepły montaż”.

„Ciepły montaż” to prawidłowy montaż trójwarstwowy stolarki otworowej oparty na systemie SOUDAL (polecany w budownictwie energooszczędnym), czyli trwałe i skuteczne uszczelnienie miejsc osadzenia okien w ościeży zegarków repliki w myśl ogólnej zasady: „szczelniej wewnątrz niż na zewnątrz”.

cieply_montaz_soudal

Drodzy klienci – pamiętajcie, że źle zamontowane okna, drzwi jak również bramy i będąca wynikiem tego nieszczelności to jeden z głównych powodów ubytków ciepła z pomieszczenia. Dlatego warto zlecić to najlepszych fachowcom. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami  w celu uzyskania wyceny usługi. Gorąco zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty nowoczesnych ogrodzeń panelowych.